Kuchyně, kuchyňské linky na míru

Příklad realizace kuchyňské linky

 Kuchyň s jídelnou bývají jedním z center bytu, kde se schází celé osazenstvo domácnosti a někteří její členové zde tráví poměrně velké množství času. Proto by měl být kladen důraz na zodpovědný a promyšlený návrh a kvalitní realizaci nábytku a vybavení v těchto prostorech.

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme kuchyňské linky na míru, které umožní efektivní využití prostoru kuchyně a co nejpohodlnější pohyb a práci v kuchyni. Záleží nám také na tom, abychom docílili souladu mezi designem kuchyňského nábytku a technického vybavení kuchyňských linek. Jsme schopni navrhnout a dodat kompletní interiér (jídelní stoly, židle, osvětlení) ve sladěném designu.

Při výrobě kuchyňských linek používáme pouze kvalitní materiály a zákazník si může zvolit z široké řady korpusů, dvířek, pracovních desek, kování, úchytek i vnitřního vybavení skříněk a polic. Prostor zaměříme přímo u zákazníka, poradíme při výběru materiálů a vybavení, můžeme vytvořit 3D vizualizaci. Kuchyňskou linku vyrobíme, dovezeme i nainstalujeme. Vše rychle, kvalitně a s maximálním ohledem na přání zákazníka.

Nezávazná poptávka
captcha

zpět na bytové interiéry a nábytek

Novinky

Informace, co připravujeme

Připravujeme nové informace o našich možnostech v oblasti realizace obchodních interierú více

Nové reference

Gumotex – budova 3

Gumotex – budova 3

Architektonické zpracování, výroba a dodání nábytku, kompletace a instalace více

ZUŠ Holice

ZUŠ Holice

Architektonické zpracování, výroba a dodání nábytku, kompletace a instalace více

Napsali o nás