Vestavěné skříně, šatní skříně na míru

Příklady realizací vestavěných skříní

Vestavěné šatní skříně nabízejí praktické a efektivní řešení úložného prostoru. Věstavěná skříň je obvykle zabudována u zdi nebo ve výklenku, ale může také zajímavým způsobem rozdělovat prostor místnosti. Vzhledem k tomu, že vestavěné skříně jsou vyráběny na míru, jsme schopni navrhnout skříň do libovolně velkého prostoru včetně atypických tvarů (například zkosené vestavěné skříně do podkroví pod šikmou střechu nebo rohové skříně).

Zajímavým řešením, obzvláště do menších bytů, jsou vestavěné šatní skříně s posuvnými dveřmi. Tento typ skříní umožní maximální využití prostoru a navíc vypadá velice efektně. U všech druhů vestavěných skříní je výhodou také maximální variabilita vnitřního prostoru - pro každého najdeme optimální řešení.

Při výrobě vestavěných skříní používáme pouze kvalitní materiály, které se nám osvědčily při předchozích realizacích, a řídíme se přáním zákazníka i aktuálními trendy. Nabízíme individuální přístup, zaměření prostoru pro vestavěnou skříň přímo u zákazníka, pomoc při výběru vhodných materiálů ze široké škály rámů, výplní dveří, vnitřních vestaveb a doplňků, možnost 3D vizualizace vestavěné skříně, výrobu a montáž.

Nazávazná poptávka
captcha

zpět na bytové interiéry a nábytek

Novinky

Informace, co připravujeme

Připravujeme nové informace o našich možnostech v oblasti realizace obchodních interierú více

Nové reference

Gumotex – budova 3

Gumotex – budova 3

Architektonické zpracování, výroba a dodání nábytku, kompletace a instalace více

ZUŠ Holice

ZUŠ Holice

Architektonické zpracování, výroba a dodání nábytku, kompletace a instalace více

Napsali o nás